Copyright 2017 Kosmetický salon Praha 1 a 2
NECHTE SE ROZMAZLOVAT...

KOSMETICKÝ SALON PRAHA 1 a 2

ulice Dittrichova 3 poblíž Palackého náměstí, Tel.: 728 434 428 nebo 222 361 609
Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek (kakao zabraňuje pronikání volných radikálů) či uvolnění ztuhlých svalů. Theobromin obsažený v kakau působí na cévní zakončení v kůži a podporuje tak látkovou výměnu podobně jako kofein.

Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže.

Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie!


Čokoládová masáž Praha proti celulitiděCo je celulitida?

   Celulitida je častým problémem, který postihuje především ženy, už i mladé generace. Celulitida (tzv. pomerančová kůže) postihuje až 90% žen. U mužů se téměř nevyskytuje. Jde o ochablost podkožní tkáně. Příčinou je zpomalení lymfatického odtoku. Na vzniku se podílí snížení tělesné aktivity, nadbytek tuků a soli a v neposlední řadě zde hraje určitou roli i dědičnost, především poruchy krevního oběhu. V důsledku zvětšení tukových buněk povolí vazivové tkáně, objeví se dolíčky a prohlubně - nejčastěji v oblasti stehen, břicha a hýždí.

   V kosmetickém saloně Praha provádíme ošetření celulitidy formou Čokoládové masáže proti celulitidě.
RYCHLÝ KONTAKT
kosmetika.kulhankova@seznam.cz
728 434 428
222 361 609
Dittrichova 3
Praha
optimalizace PageRank.cz